Tabak & Kaşık

Izgara Görünümü:
Stokda Yok
Hızlı Görüntüleme

Bebedor 587 Meyve Sebze Filesi

(0)
()
28,00TL

Bebeklerin boğulma riski taşımadan sebze ve meyveleri güvenle yemelerini ve tüm vitaminleri almasını sağlar. •Kapaklı tasarımı sayesinde kullanılmadığında file temiz kalır. •çift kulplu tutacağı sayesinde bebek minik elleri ile kolayca kavrayabilir. •Filenin dibindeki emniyet pulu sayesinde içine konulan sebze ve meyvenin kayması Önlenmiş olur. ..

Tükendi
Hızlı Görüntüleme

Bebedor 589 Slikon Meyve Sebze Besleyici

(0)
()
21,00TL

Bebeğiniz silikon meyve ve sebze besleyici sayesinde, boğazına kaçma tehlikesi olmadan  meyve ve sebzelerin en yararlı kısımlarını keyifli ve güvenli bir şekilde yemiş olurlar.Yiyeceği silikon kısma yerleştirin. Kulp kısmı ile filenin bulunduğu vidalı kapağı sıkıca birleştiriniz. Bu hem mamanın dışarı taşmasını hem de bebeğinizin silikonu çıka..

Hızlı Görüntüleme

Bebedor 8401 Meyve Sebze Püre Yapıcı

(0)
()
90,00TL

Meyve ve haşlanmış sebzeleri, üzerindeki tutacıyla kolayca püre haline getirebilirsiniz.Bebeğiniz ek besinlere geçtiğinde, seyahatlerinizde ve evinizde kolayca kullanabilirsiniz.Mikrodalgaya ve bulaşık makinasına girebilir...

Tükendi
Hızlı Görüntüleme

Bebedor 8568 Özel Yemek Seti

(0)
()
50,00TL

Bebedor tabak, kenarında bulunan ergonomik kaşık doldurma yüzeyi ile yemeği kaşığa kolayca doldurabilme imkanı sağlar.Özel tabanı tabağın kaymasını önler.Haznesine sıcak su koyarak yemeğin ısısını daha uzun süre koruyabilirsiniz.İki farklı bölmesi bebeğinize aynı anda iki çeşit yemek verebilmenizi sağlar.İdeal derinliği ve ergonomik şekli saye..

Tükendi
Hızlı Görüntüleme

Bebedor 9560 Zoo Yemek Seti

(0)
()
59,00TL

sevimli hayvancıklarla süslenmiş Bebedor ilk yemek seti bebeğinizin kendi kendine yemek yemeyi öğrenmesine yardımcı olur.Bebeğin kendi kendine yemek yemeyi öğrenmesine yardımcı olur.Tabak, kase, bardak, çatal ve kaşık içerir...

Hızlı Görüntüleme

Bebedor 9563 3 lü Beslenme Seti

(0)
()
49,00TL

Bebedor Beslenme 3lü Set, kullanım kolaylığı ve rahatlığı sağlar!Sevimli hayvancıklarla süslenmiş PP yemek seti ile bebekler yemeklerini, artık daha çok eğlenerek yiyecekler!Özel kaymayan tabanı sayesinde, koyduğunuz yerde sabit durur.Çift uçlu kaşık, küçük ve daha büyük lokmalar içim özel tasarlanmıştır.Bebeklerin damak yapısına zarar vermez.Yemek..

Hızlı Görüntüleme

Bebedor Zoo Baskılı Kutulu Çatal-Kaşık Seti

(0)
()
120,00TL

Geniş sap yüzeyi sayesinde bebeğiniz kaşık çatalı kolayca kavrar.Kaşık kenarları ve çatal uçları yuvarlatılmıştır.Sıcak sabunlu ile yıkayarak bol su ile durulayınız.Bulaşık makinasının üst rafında, sterilizatörde temizlenebilir.Kaynatmayınız...

Stokda Yok
Hızlı Görüntüleme

Bebefox Cam Rende

(0)
()
8,00TL

Mevsimine göre elma,şeftali,portakal veya mandalina iyice yıkanır ve dikkatli bir şekilde soyulur. Cam rende ile rendelenip süzülerek meyve suyu/püresi elde edilir 4. Aydan İtibaren bebek beslenmesinde kullanılması çocuk doktorları tarafından tavsiye edilmektedir. Besinlerin ve meyvelerin besin değerini kaybetmeden sağlıklı bir şekilde hazırlayabil..

Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)