Bakım Aksesuarları

Izgara Görünümü:
Tükendi
Hızlı Görüntüleme
Tükendi
Hızlı Görüntüleme

Bebedor 562 Klinoz Burun Aspiratörü

(0)
()
29,00TL

Bebedor burun aspiratörü, yumuşak ucu sayesinde bebeğinizin burnundaki rahatsız edici sağlıların nazikçe  temizlenmesine yardımcı  olmak için tasarlanmıştır.Bebeğin burnunun tıkalı olması bebeği huzursuz yapar; beslenmesini zorlaştırır, rahat bir şekilde uyumasını engeller.Hijyenik ve kullanımı kolay olan Bebedor burun aspiratörü,bebeğini..

Stokda Yok
Hızlı Görüntüleme

Sevi Bebe Bel Koruyucu

(0)
()
23,00TL

Sevi Bebe Bel Koruyucu sayesinde bebeğinizin ilk 5 ay taşımanızda size yardımcı olacaktır. İlk 5 ay bebekler iç güdüsel olarak kendilerini ya da baş kısımlarını geriye atarlar. Kucağınızdayken bu refleksi yapan bebeğinizin bel ve boyun kısmına zarar gelmemsi için bu üründen faydalanabilrisiniz. T.P.E de Tescilli üründür T.T belgesi No:2004/00772..

Stokda Yok
Hızlı Görüntüleme

Sevi Bebe Emekleme Dizliği

(0)
()
18,00TL

Özellikler Bebeğinizin emekleme döneminde dizinin tahriş olmasını engeller. Daha rahat sürünmesine yardımcı olur. Bebeğinizin ilk sürünmeye başladığı dönemden itibaren kullanabilirsiniz,çorap gibi kolay giyinme özelliği ile bebeğiniz zorluk çıkarmadan rahatça kullanabilirsiniz Değişik renk ve şekillerde üretilmiştir..

Stokda Yok
Hızlı Görüntüleme

Sevi Bebe İlk Adım Pantolonu

(0)
()
38,00TL

İlk Adım Pantolonu Diz ve popo kısmındaki yumuşak dolgular sayesinde bebeğiniz ilk adımını daha güvenli atacak No 1 : 9-12 kg No 2 : 12-15 kg..

Hızlı Görüntüleme

Sevi Bebe Nasal Burun Aspiratörü

(0)
()
95,00TL

Nazal aspirasyon, bebeğinizin burun tıkanıklığında, özellikle bebeğinizi beslemeden önce gereken sıklıkta önerilmektedir. Sevi Bebe burun aspiratorü, Bebeğinizin burun tıkanıklığını gidermek ve rahat nefes almasını sağlamak için tasarlanmıştır. Burun salgılarının burundan uzaklaştırılması kulak enfeksiyonları (otitis), sinus enfeksiyonları (sinüzit..

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)