Emzirme Ürünleri

Izgara Görünümü:
Stokda Yok
Hızlı Görüntüleme

Bebefox Emzirme Minderi

(0)
()
79,00TL

Özellikleri: %100 koton kumaş içinde anti-alerjik %100 silikon elyaf dolgu malzeme ile üretilmiştir. Belinize geçirip bebeğinizin emzirme için doğru yere yani göğüs hizanıza gelmesini kolayca sağlayabilirsiniz. Yumuşak u formu ile bebeğinize tıpkı anne kucağı gibi güvenli ve rahat bir ortam, anneye de yorulmadan yani dilediği kadar uzun süreyl..

Stokda Yok
Hızlı Görüntüleme

Bebefox Emzirme Önlüğü

(0)
()
37,00TL

Özellikleri: Bebefox emzirme önlüğü sayesinde dışarıda bebeğinizi rahatlıkla emzire bilirsiniz. Boyun askısını kendinize göre ayarlayıp rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kolayca katlanır ve çantanızda yer kaplamaz. %100 koton kumaştan üretilmiştirGönderilecek renk ve desen için bilgilendireleceksiniz...

Stokda Yok
Hızlı Görüntüleme

Bebefox Emzirme Yastığı

(0)
()
18,00TL

Özellikleri: Bebefox Emzirme yastığını emzirme sırasında elinize geçirerek bebeğinizi kucağınıza alabilir ve bebeğinizin kafasının rahat etmesini sağlayabilirsiniz. % 100 Cotton kumaştan üretilmiştir...

Stokda Yok
Hızlı Görüntüleme

Lansinoh Göğüs Pedi 60`lı

(0)
()
28,00TL

Emziren anneler için hijyenik göğüs pedi. Polimer astarı sayesinde sızdırma yapmaz. çok İnce,Kaymayan , yapışkan bantlı Kuru kalan astarı sayesinde nemi deriden uzak tutarak , göğüs ucu çatlağını ve ağrıyı Önler. Her bir ped temizlik ve uygunluk açısından hijyenik olarak paketlenmiştir. İlk günden itibaren güvenle kullanabileceğiniz bir üründür..

Stokda Yok
Hızlı Görüntüleme

Lansinoh Göğüs Ucu Kremi 40 gr

(0)
()
185,00TL

Özellikleri: Lansinoh göğüs ucu kremi emziren annelerin en sık yaşadıkları göğüs ucu ağrısı ve çatlaklarına çözüm bulmak üzere geliştirilmiştir. İçeriğinde sadece %1oo doğal lanolin bulunur. Hiç bir katkı maddesi, koruyucu madde ya da bebekte alerjiye neden olabilecek papatya, kabuklu yemiş yağları, E vitamini vs. İçermez. Emzirmeden önce sil..

Hızlı Görüntüleme

Philips Avent Göğüs Koruyucu Kelebek

(0)
()
69,00TL

Özellikleri: AVENT Göğüs Ucu Koruyucuları kağıt inceliğinde, yumuşak, kokusuz silikondan yapılmıştır ve acıyan veya çatlak göğüs uçlarını korur. Bebeğinizin göğsünüzle daha çok temas kurabilmesi içinkelebek şekillidirler. Bebeğiniz teninizi ve kokunuzu hissetmeye devam ederek emerken anne sütünün çoğalmasını temin eder. Göğüs uçlarınız iyileşt..

Stokda Yok
Hızlı Görüntüleme

Philips Avent Göğüs Koruyucu ve Süt Toplayıcı Kalkan

(0)
()
80,00TL

Özellikleri: Bu ultra yumuşak göğüs kalkanları göğüs uçlarını sürtünmelerden korumak ve sızan anne sütünü biriktirmek içinsütyenin iÇine giyilir. Hava geçirir kalkanlar acıyan veya çatlak göğüs uçlarının daha çabuk iyileşmesine yardımcı olur. Nazik basıncıyla şiş göğüsler rahatlar. Delikler hava sirkülasyonunu sağlar. Anne Sütü Koruyucu Kalka..

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)