Küvet&Aksesuarları

Izgara Görünümü:
Stokda Yok
Hızlı Görüntüleme

Akyüz Sweet Giderli Banyo Küveti

(0)
()
45,00TL

Bebeğinizin banyo saatleri hem sizin için hem de onun için büyük bir keyfe dönüşüyor. Bu portatif küvet; bebeğinizi istediğiniz her ortamda rahatlıkla yıkamanızı sağlıyor. Dayanıklı plastikten yapılmıştır, farklı renklere sahiptir. Küvetin ayak kısmında bulunan üç farkllı bölmesi ile bebeğinizi yıkarken ihtiyacınız olacak aksesuarları koyabilece..

Stokda Yok
Hızlı Görüntüleme

Akyüz Sweet Kapaklı Kova

(0)
()
19,00TL

Bebeğinizin için ihtiyacınız olan her zaman kullanacağın bir üründür. Sağlam plastik yapısı ve ergonomik tutuma sapı sayesinde kolay kullanım imkanı sunmuştur. Ürün Madde İçeriği: plastik Kapasite: 10 lt..

Stokda Yok
Hızlı Görüntüleme

Akyüz Sweet Kulplu Maşrapa

(0)
()
9,00TL

Bebeğiniz ve diğer ev ihtiyaçlarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür. Dayanıklı plastik yapısı, uzun kulpu sayesinde kolay ve pratik kullanıma uygundur. 1Litre su kapasitesi bulunmaktadır. Ürünün Ölçüleri:15X10 cm..

Hızlı Görüntüleme

Banyo Lifi Örgü

(0)
()
25,00TL

..

Tükendi
Hızlı Görüntüleme

Bebedor 580 Banyo Termometresi

(0)
()
18,00TL

Üzerindeki sıcak, çok sıcak ve soğuk ibareleri ile bebeğin banyo suyu sıcaklığı sürekli kontrol edilebilir.İçinde cıva kullanılmamıştır.Su üzerinde yüzen bir oyuncak olarak da bebeğin ilgisini çeker.Sıcak sabunlu su ile yıkanır.Kaynar suya daldırılmamalıdır.BPA içermeyen hammaddeden üretilmiştir. ..

Stokda Yok
Hızlı Görüntüleme

Bebedor 8579 Banyo Termometresi

(0)
()
18,00TL

Üzerindeki sıcak, çok sıcak ve soğuk ibareleri ile bebeğin banyo suyu sıcaklığı sürekli kontrol edilebilir. İçinde cıva kullanılmamıştır. Su üzerinde yüzen bir oyuncak olarak da bebeğin ilgisini çeker. Sıcak sabunlu su ile yıkanır. Kaynar suya daldırılmamalıdır. BPA içermeyen hammaddeden üretilmiştir. ..

Stokda Yok
Hızlı Görüntüleme

Bebefox Doğal Banyo Süngeri

(0)
()
9,00TL

Selülozik..

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)