İade ve Değişim Koşulları

İade Şartları

İade ve değişim talebinizi bir neden belirterek 0 312 230 18 05 nolu müşteri hizmetlerimize bildirmelisiniz.
İade ve değişim süresi 7 gündür
İadesi ya da değişimi yapılacak ürünün Faturası, kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.
İade ve değişim için gönderilen ürünün tarafımızdan iade ve değişim şartlarına uygun şekilde gönderilip gönderilmediği kontrolü yapılır.Aksi takdirde değişim ve iade alınmayacaktır.
Hijyenikliği bozulabilecek beslenme aksesuarları, göğüs pompaları ve emzirme ürünleri,biberon,emzik, kitap, cd, iç çamaşır vs.. ürünlerinin kesinlikle iade veya değişimi söz konusu değildir
Ürünü adresimize kargo firması ile gönderirken orijinal kutusu zarar görmeyecek şekilde muhafaza edilmelidir.
İade işlemlerinde kargo bedeli müşteriye aittir. Karşı taraf ödemeli gönderimler kabul edilmeyecektir
Ürünün orijinal kutusu zarar görmeden ve faturası elimize ulaştığından itibaren üç (3) iş günü içinde iade işlemi kredi kartınıza yapılacaktır.Eğer havale ya da kapıda ödeme ile işlem yapıldıysa bize bildireceğiniz havale bilgilerine iade tutarınız yatırılacaktır.Kredi kartı iade işlemlerinde bankadan doğacak sorunlardan dolayı geciken geri ödemelerde bu gecikmelerden firmamız sorumlu tutulamaz.

Ürünün beğenilmemesi ya da ürün ile ilgili tüm iade taleplerinde müşteri ürünün tarafımızdan kendisine gönderilen kargo tutarını ve iade edilmek üzere tarafımıza gönderirken kargo tutarını ödemek zorundadır.Tüm şartları yerine getiren ürünü iade etmek isteyen müşterimizin iade işlemi en geç 3 işgününde yapılır.Kredi kartı iade işlemlerinde bankadan doğacak sorunlardan dolayı geciken geri ödemelerde bu gecikmelerden firmamız sorumlu tutulamaz.

Sipariş İptali

Çankaya Toptan stok tutmadığı ürünlerin temin edilememesi durumunda, satıştan vazgeçme hakkını saklı tutulur. Bu durumun, sepetteki bazı ürünler için ortaya çıkması halinde; müşteriden hesap bilgileri alınarak, bilgilerin gelmesini takip eden 7 iş günü içerisinde oluşan fark iade edilir. Ödeme kredi kartı ile yapılmışsa iade işlemi kredi kartına yapılacaktır. Banka işlemlerinden doğabilecek gecikmeden dolayı Çankaya Toptan sorumlu tutulamaz. Genelde iadeler bankalar arası mahsuplaşma sebebiyle kredi kartlarına 48 saat içerisinde yansımaktadır.

Sipariş İptali ve İadelerde Aşağıdaki Merkez Adresimize Ürünleri Göndermeniz Gerekmektedir.

Çankaya Toptan Ltd.Şti.

Sümer 1 sokak 9/5

Kızılay /ANKARA