Sipariş Verme Ve Sipariş Kargo Sürecinin İşlemesi

Sitemizden kredi kartıhavale olarak farklı şekillerde siparişinizi geçebilirsiniz.
Sepetİnize eklemiş olduğunuz ürünlerinizi satın al butonu ile işleminize devam edersiniz.
Üye kaydınız varsa üye kayıt girişi yaparak ya da üye olmak istiyorsanız üye kayıt işleminden sonra, Ayrıca hiç üye olmadan da sitemizden alışveriş yapabilirsiniz.Alışveriş esnasında üye olmadan alışveriş yapmak istiyorum butonu ile alışverişinize devam edebilirsiniz.
Sizden istenilen bilgileri girdikten sonra kredi kartı , havale, seçeneklerinden birini seçerek işleminize devam edersiniz.Siparişiniz sorunsuz bir şekilde tamamlandığında size sipariş numarası ve siparişinizin içeriğini gösteren bir ileti vermiş olduğunuz mail adresinize gönderilecektir.
Siparişiniz sorunsuz bir şekilde sistemimizde görüldüğü andan itibaren siparişiniz alınan sipariş kayıtlarına alınır ve hazırlanma aşamasına geçer.
Siparişiniz havale ile ödeme ise siparişinizin tutarı hesabımızda görüldüğü andan itibaren siparişiniz işleme alınır.

Sipariş Teslimatı

Şirketimiz [[][%]]90 ürünlerini kendi stoğundan göndermektedir. Stoğumuzdan direk çıkarmış olduğumuz ürünler sipariş işleminin doğru şekilde onaylanması sonucunda en kısa sürede (en geç 3 iş günü) kargoya verilmektedir. Stoğunda bulunmayan direk üretici firmadan çıkarılan ürünler 3 iş gününde kargoya verilir.Üretici firmanın stoğunda olmayan ürünün temini konusunda müşteri hizmetlerimiz size ürünün teslim tarihi hakkında bilgi verecektir.

Saat 16:00`dan sonra verilen siparişler ertesi gün işleme alınır.
Bayram ve tatil günlerinde işlem yapılmaz.

 Teslimat ve Kargo Ücretleri 

İnternet sitemiz üzerinden yapılan alışverişlerin kargo ücreti alıcıya aittir.Kargo bedeli alışveriş esnasında hesaplanır ve ürün bedeline eklenir.Alıcı ayrıca ürün tesliminde

herhangi bir kargo ücreti ödemez.

Kargo Gönderiminden Kaynaklanan Hatalarda Yapılacaklar
Şirket merkezimizden değil de hızlı teslimat için tedarikçilerimizden çıkış yapan siparişlerde bazen hatalı kargo faturası tanzim edilebilmektedir. Yani faturalar karşı ödeme çıkmaktadır. Sehven karşı ödemeli olarak gelen kargo ücretini ödemeden firmamızı haberdar ediniz. Burada 2 şekilde hareket edebilirsiniz. Öncelikle şirketimizi arayarak ürünün kargo fatura miktarını söyleyerek onay almak sureti ile faturayı öder ve ürünü teslim alırsınız daha sonra bu fatura sizin kredi kartınıza ya da hesabınıza iade edilir. İkinci bir seçenek ise ürünü teslim alır faturayı ödemez faturanın bize gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Kargo şirketi bu durumda bizden onay alarak ürünü size teslim edecektir. HEDİYE KAMPANYALI ÜRÜNLERDE HEDİYE ÜRÜNÜN KARGO ÜCRETİ MÜŞTERİYE AİTTİR.

Siparişiniz Elinize Ulaşmadıysa 
Siparişinizle ilgili soru ve sorunlarınızın çözümü için, Müşteri Hizmetleri Yetkililerimize e-posta (bilgi@cankayatoptan.com) göndermeniz yeterli olacaktır. Çalışanlarımız en yakın zamanda durumu değerlendirecek ve çözümlerle ilgili bilgi vermek üzere sizlerle iletişim kuracaktır.
Hafta Sonu Siparişleri
Cumartesi günleri saat 10.00 a kadar olan siparişleriniz aynı gün kargoya verilir.10 .00 dan sonraki siparişleriniz pazartesi günü kargoya verilir.