Saç ve Tırnak Bakım

Izgara Görünümü:
Hızlı Görüntüleme

Babyjem Doğal Kıl Fırça Tarak

(0)
()
190,00TL

Babyjem yumuşak doğal kıl fırça ve yuvarlak uçlu tarak bebeğinizin saçını nazikçe taramanızı sağlar.Tasarımı ve malzemeleri bebeğinizin saç dokusuna zarar vermeyecek şekilde seçilmiştir.Fırça ve tarağın sapları kolay ve güvenli olarak kavranır.Ürün doğal olmasından dolayı fırçada kılın kopması veya fırça kıllar, ıslandığında hafif bir koku gelmesi ..

Tükendi
Hızlı Görüntüleme

Bebedor 573 Doğal Saç Fırçası Ve Tarak Seti

(0)
()
99,00TL

Bébédor doğal kıl fırça ve yuvarlak uçlu tarak bebeğinizin saçını nazikçe taramanızı sağlar.Tasarımı ve malzemeleri bebeğinizin saç dokusuna zarar vermeyecek şekilde seçilmiştir.Kolay ve güvenli kavrayış sağlayan sapları vardır...

Hızlı Görüntüleme

Bebedor 8550 Bebek Tırnak Bakım Seti

(0)
()
90,00TL

Bebeğin güvenliği ve konforu için Özel olarak tasarlanmıştır. Yuvarlatılmış kenarları ile bebeğin tırnaklarını güvenli ve pratik olarak kesilmesinde en büyük yardımcıdır. Bebek tırnaklarını en kolay kesme zamanı bebeğin uyku zamanıdır. İlk ve her kullanımdan sonra alkol ile temizleyin...

Stokda Yok
Hızlı Görüntüleme

Bebedor Çıtçıt Tırnak Makası

(0)
()
11,00TL

Bebeğimize doğumdan itibaren itibaren kullanabileceğimiz üründür. Bebeğinizin güvenliği ve annenin konforu için Özel olarak tasarlanmıştır. Yuvarlatılmış kenarları bebeğimizin tırnaklarını güvenli ve pratik olarak kesmememize yardımcıdır. Bebek tırnaklarını en kolay kesme zamanı bebeğin uyku zamanıdır. İlk ve her kullanımdan sonra alkol ile t..

Stokda Yok
Hızlı Görüntüleme

Bebedor Kolay Kavrama Çıtçıt Makas

(0)
()
13,00TL

Özel tasarımı sayesinde makas kolay kavranır. Bebek tırnaklarını en kolay kesme zamanı bebeğin uyku zamanıdır. İlk ve her kullanımdan sonra alkol ile temizleyin. Ürün Özellikleri   Taksit Seçenekleri   İş Bankası 100 tl ve üzeri alışverişlerde 2 taksit seçeneği seçildiğinde +6 taksit Cardfinans 100 tl ve üzer..

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)