Biberonlar

Izgara Görünümü:
Tükendi
Hızlı Görüntüleme
Tükendi
Hızlı Görüntüleme

Dr Browns 2101 Options Standart PP Biberon 60 ml

(0)
()
35,00TL

Options biberonlar, hem hava akış kanalı sistemi ile hem de hava akış sistemi olmadan çalışabilen ilk biberondur.Yeni hava akış kanallı Options biberonlar, bebeğin gelişimine uygun bir kullanım sağlar.Options biberonlar, beslenme problemlerini azaltırken, sindirime ve vitaminleri korumaya yardımcı olur.Biberon emziğinin hava akış sistemi kesintisiz..

Hızlı Görüntüleme

Dr Browns 302 1. Aşama Dar Ağız Biberon Emziği 2 li 0 M+

(0)
()
17,00TL

Gaz sancısını önlemeye yardımcı olurDr. Brown Doğal Akış Biberon emzikleri en kaliteli silikondan yapılmış olup sadece Dr.Brown Doğal Akış Biberonlarında kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmıştır.Kaynatılabilir, sterilize edilebilir.Üretildiği Malzeme : SilikonPaket İçeriği : 2 li paket1. aşama yeni doğan bebekler için kullanılır...

Stokda Yok
Hızlı Görüntüleme

Dr Browns 9100 Options Geniş Ağız Cam Biberon 270 ml

(0)
()
58,00TL

Kolik sancısı, hıçkırık, geğirme ve gazı önlemeye yardımcı olmasıyla birlikte; emzik çökmesini ortadan kaldırır ve bebeğin orta kulağında sıvı birikimini azaltamayı sağlar.Patentli bir ürün olan DR.BROWNS biberonlar, çoğu biberonda ortaya çıkan vakum ve hava kabarcıklarının oluşmasını önleyerek bebeklerde gaz sancılarını azaltır.Kusmayı minimum sev..

Tükendi
Hızlı Görüntüleme
Tükendi
Hızlı Görüntüleme

Dr. Browns 555 Doğal Akış Geniş Ağızlı PP Biberon (120 ml)

(0)
()
31,00TL

Dr Browns biberonlar patentli özel hava dolaşım sistemi, biberonun içinde vakum ve hava kabarcıkları oluşmasını önler. Bu sayede gaz sancıları, kolik krizleri, aşırı salya akışı ve kusma miminum seviyeye indirilir. Aşırı emme gücü gerektirmediği için orta kulakta sıvı birikmesini önler. Bebeğin mamayı rahat emmesini sağlar.  Mam..

Hızlı Görüntüleme

Wee Mini Bardak Set

(0)
()
50,00TL

Bisfenol – A maddesi içermeyen PP malzemeden üretilmiştir. Yenidoğan (0-6) beslenmesinde kullanılmak üzere mini boy tasarlanmıştır. Özellikle posalı meyveleri süzgecinden geçirerek beslenmeyi sağlar. Bardak başlığı ve biberon başlığı takılarak iki fonksiyonlu kullanılabilir. Kapasitesi 30 ml’dir..

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)